asdasdsa

Kalėdiniai, karnavaliniai drabužiai

DŽEMPERIS ŠUNIUKUI "DRAKONIUKAS" DŽEMPERIS ŠUNIUKUI "DRAKONIUKAS"

MINKŠTUTIS, PUOŠNUS DŽEMPERIUKAS ŠUNIUKUI, SU SPARNELIAIS, UODEGĖLE IR DRAKONIUKO GALVYTE, UŽSEGAMAS SPAUDĖMIS. DYDIS S (S ilgis 23cm, kaklo apimt..

10,00€

DŽEMPERIS ŠUNIUKUI FLYSINIS, STORESNIS "KALĖDINIS MEŠKUTIS" (KREMINIS) DŽEMPERIS ŠUNIUKUI FLYSINIS, STORESNIS "KALĖDINIS MEŠKUTIS" (KREMINIS)

NUOTAIKINGAS ŠUNS DŽEMPERIS SU GOBTUVU, STORESNĖS FLYSINĖS MEDŽIAGOS, UŽSEGAMAS SPAUDĖMISDEKORUOTAS IŠSIUVINĖTAIS MEŠKUČIŲ VEIDUKAISYRA SKYLUTĖ PAVADĖ..

14,00€

-30%
DŽEMPERIS ŠUNIUKUI MINKŠTAS "DRAKONIUKAS" (SALOTINIS) DŽEMPERIS ŠUNIUKUI MINKŠTAS "DRAKONIUKAS" (SALOTINIS)

NUOTAIKINGAS, NESTORAS, MINKŠTUTIS, ŠILTAS ŠUNIUKO DŽEMPERIUKAS, UŽSEGAMAS SPAUDĖMISYRA SKYLUTĖ PAVADĖLIUI(XS ILGIS 17CM, KAKLO APIMTIS 22CM, KRŪTINĖS..

7,70€ 11,00€

DŽEMPERIS ŠUNIUKUI MINKŠTAS, STORAS "ELNIUKAS" (RUSVAS) DŽEMPERIS ŠUNIUKUI MINKŠTAS, STORAS "ELNIUKAS" (RUSVAS)

ŠUNS DŽEMPERIS, MINKŠTUTIS, FLYSINĖS MEDŽIAGOS, UŽSEGAMAS SPAUDĖMISGOBTUVAS SU RAGIUKAIS, YRA SKYLUTĖ PAVADĖLIUI (XS ilgis 19cm, kaklo apimtis 24cm..

14,00€

DŽEMPERIS ŠUNIUKUI MINKŠTAS, TAMPRUS "KALĖDINIS" (RAUDONAS) DŽEMPERIS ŠUNIUKUI MINKŠTAS, TAMPRUS "KALĖDINIS" (RAUDONAS)

NUOTAIKINGAS ŠUNS DŽEMPERIS SU ELNIO RAGIUKAIS BEI NOSIMIMINKŠTUTIS, ŠILTAS, GERAI TEMPIASI, NEUŽSEGAMAS(S ilgis 19cm, kaklo apimtis 24cm, krūtinės ap..

10,00€

DŽEMPERIS VIDUTINIAM BEI DIDESNIAM ŠUNIUI MINKŠTAS, STORAS (GARSTYČIŲ) DŽEMPERIS VIDUTINIAM BEI DIDESNIAM ŠUNIUI MINKŠTAS, STORAS (GARSTYČIŲ)

NUOTAIKINGAS FLYSINIS ŠUNS DŽEMPERIS GARSTYČIŲ SPAKVOSMINKŠTAS, ŠILTAS, STORAS , TAMPRUS, SU PAMUŠALIUKUUŽSEGAMAS SPAUDĖMIS, YRA SKYLUTĖ PAVADĖLIUI(3X..

20,00€

DŽEMPERIS VISŲ VEISLIŲ ŠUNIMS "AKYS"  (JUODAS) DŽEMPERIS VISŲ VEISLIŲ ŠUNIMS "AKYS"  (JUODAS)

ŠILTAS DŽEMPERIS ŠUNIUI SU GOBTUVU, VIDUJE SU PŪKELIUNEUŽSEGAMAS, TAMPRUSMODELIUKAS NUOTRAUKOSE SVERIA 5 KG IR VILKI XL DYDŽIO DŽEMPERĮ(XS ILGIS 15CM,..

8,00€

DŽEMPERIS VISŲ VEISLIŲ ŠUNIMS "AKYS" (RAUDONAS) DŽEMPERIS VISŲ VEISLIŲ ŠUNIMS "AKYS" (RAUDONAS)

ŠILTAS DŽEMPERIS ŠUNIUI SU GOBTUVU, VIDUJE SU PŪKELIUNEUŽSEGAMAS, TAMPRUSMODELIUKAS NUOTRAUKOSE SVERIA 5 KG IR VILKI XL DYDŽIO DŽEMPERĮ(XS ILGIS 15CM,..

8,00€

Gigwi Plush Friendz Elnias su guminiu žiedu, 20 cm Gigwi Plush Friendz Elnias su guminiu žiedu, 20 cm

GiGwi plush Friendz bus idealus žaislas Jūsų šuniui tiek nešioti tiek kramtyti. Pliušiniai žaislai, skirtingai nei kiti, ilgai išlaiko a..

8,00€

-20%
KAKLASKARĖ DIDESNIAM ŠUNIUI MEDŽIAGINĖ (KALĖDINĖ) KAKLASKARĖ DIDESNIAM ŠUNIUI MEDŽIAGINĖ (KALĖDINĖ)

ŠUNS KAKLASKARĖ (TRIKAMPĖ), MINKŠTOS LANGUOTOS MEDŽIAGYTĖS, GALIMA ATLENKTI, UŽSIRIŠA MAZGELIUVISAS SKAROS ILGIS 70CM, TINKA IKI 55CM ŠUNS KAKLO APIMČ..

5,60€ 7,00€

KALĖDINĖ APYKAKLĖ ŠUNIUI (RAUDONA) KALĖDINĖ APYKAKLĖ ŠUNIUI (RAUDONA)

RAUDONA šUNS KALĖDINĖ APYKAKLĖ, DEKORUOTA KALĖDŲ SENELIO VEIDUUŽSIRIŠA RAIŠTELIAITIKS IKI 50CM ŠUNS KAKLO APIMČIAI(KALĖDINES KOJINES BEI KEPURĘ SU RAG..

6,00€

KALĖDINĖ KEPURĖ ŠUNIUKUI "EGLUTĖ" KALĖDINĖ KEPURĖ ŠUNIUKUI "EGLUTĖ"

MINKŠTA KALĖDINĖ KEPURĖ ŠUNIUKUI  , UŽSEGAMA RAIŠTELIAISM (KEPURĖS AUKŠTIS   23CM , PLOTIS 25CM)L (KEPURĖS AUKŠTIS  27CM  , P..

7,00€

KALĖDINĖ KEPURĖ ŠUNIUKUI "ELNIUKAS" KALĖDINĖ KEPURĖ ŠUNIUKUI "ELNIUKAS"

KALĖDINĖ KEPURĖ ŠUNIUKUI SU ELNIUKO RAGIUKAISUŽSEGAMA LIPDUKU, GERAI TEMPIASI SPALVA TIKROVĖJE - BALTAS - VIRŠUJE TARPAS TARP AUSŲ 9-12CM, GERIAUSIAI ..

7,00€

-30%
KALĖDINĖ SUKNELĖ ŠUNYTEI SU SKAMBALIUKU (RAUDONA) KALĖDINĖ SUKNELĖ ŠUNYTEI SU SKAMBALIUKU (RAUDONA)

PUOŠNI ŠUNS SUKNELĖ IŠ TVIRTESNĖS MEDŽIAGOS, UŽSEGAMA SPAUDĖMIS , DEKORUOTA KASPINĖLIU IR SKAMBALIUKU (S ilgis 20cm, kaklo apimtis 24cm, krūtinės a..

8,40€ 12,00€

KALĖDINIS AKSESUARAS DIDESNIAM ŠUNIUI NR.1 KALĖDINIS AKSESUARAS DIDESNIAM ŠUNIUI NR.1

KALĖDINIS ŠUNS AKSESUARAS, DEDAMAS ANT GALVOSLAIKOSI LANKELIU IR TAMPRIA, REGULIUOJAMA GUMAGERIAUSIAI TIKS VIDUTINIAM IR DIDESNIAM ŠUNIUI ( GALVOS API..

8,00€

KALĖDINIS AKSESUARAS DIDESNIAM ŠUNIUI NR.2 KALĖDINIS AKSESUARAS DIDESNIAM ŠUNIUI NR.2

KALĖDINIS ŠUNS AKSESUARAS, DEDAMAS ANT GALVOSLAIKOSI LANKELIU IR TAMPRIA, REGULIUOJAMA GUMAGERIAUSIAI TIKS VIDUTINIAM IR DIDESNIAM ŠUNIUI ( GALVOS API..

8,00€

KALĖDINIS AKSESUARAS DIDESNIAM ŠUNIUI NR.3 KALĖDINIS AKSESUARAS DIDESNIAM ŠUNIUI NR.3

KALĖDINIS ŠUNS AKSESUARAS, DEDAMAS ANT GALVOSLAIKOSI LANKELIU IR TAMPRIA, REGULIUOJAMA GUMAGERIAUSIAI TIKS VIDUTINIAM IR DIDESNIAM ŠUNIUI ( GALVOS API..

8,00€

KALĖDINIS APSIAUSTAS AUGINTINIUI KALĖDINIS APSIAUSTAS AUGINTINIUI

KALĖDINIS ŠUNS, KATĖS APSIAUSTAS SU GOBTUVUMINKŠTA, ŠILTA FLYSINĖ MEDŽIAGA, UŽSEGAMAS SPAUDE IR UŽRIŠAMI RAIŠTELIAIS (ILGIS 23CM, KAKLO APIMTIS 24CM)M..

8,00€

KALĖDINIS DŽEMPERIS ŠUNIUI (RAUDONAS) KALĖDINIS DŽEMPERIS ŠUNIUI (RAUDONAS)

NUOTAIKINGAS ŠUNS DŽEMPERIS SU KALĖDIAIS PAVEIKSLIUKAISMINKŠTAS, NESTORAS, PAŠILTINTAS, VIDUJE SU PŪKELIU, NEUŽSEGAMASSPALVA - RAUDONAXS (ilgis 18cm, ..

8,00€

KALĖDINIS DŽEMPERIS ŠUNIUI (ŽALIAS) KALĖDINIS DŽEMPERIS ŠUNIUI (ŽALIAS)

NUOTAIKINGAS ŠUNS DŽEMPERIS SU KALĖDIAIS PAVEIKSLIUKAISMINKŠTAS, NESTORAS, PAŠILTINTAS, VIDUJE SU PŪKELIU, NEUŽSEGAMASSPALVA - TAMSIAI ŽALIAXS (ilgis ..

8,00€

KALĖDINIS DŽEMPERIS ŠUNIUKUI SU GOBTUVU, PLONAS (RAUDONAS) KALĖDINIS DŽEMPERIS ŠUNIUKUI SU GOBTUVU, PLONAS (RAUDONAS)

KALĖDINIS ŠUNS DŽEMPERIS SU GOBTUVUTVIRTOS MEDŽIAGOS, NESTORAS, VIDUJE SU PLONU PŪKELIU, NEUŽSEGAMASSPALVA - RAUDONA, SU SKYLUTE  PAVADĖLIUI..

9,00€

KALĖDINIS DŽEMPERIS ŠUNIUKUI SU GOBTUVU, SU KILPUTE (RAUDONAS) KALĖDINIS DŽEMPERIS ŠUNIUKUI SU GOBTUVU, SU KILPUTE (RAUDONAS)

NUOTAIKINGAS ŠUNS DŽEMPERIS SU KALĖDIAIS PAVEIKSLIUKAISMINKŠTAS, NESTORAS, PAŠILTINTAS, VIDUJE SU PŪKELIU, NEUŽSEGAMASSPALVA - RAUDONASSU KILPUTE PAVA..

8,00€

KALĖDINIS DŽEMPERIUKAS ŠUNIUKUI "BESMEGENIS" KALĖDINIS DŽEMPERIUKAS ŠUNIUKUI "BESMEGENIS"

ŠVELNUS FLYSINIS, MINKŠTUTIS ŠVENTINIS DŽEMPERIUKAS ŠUNIUKUI SU BESMEGENIO PAVEIKSLIUKUBE SAGYČIŲ, NESTORAS( XS ILGIS 18CM, KAKLO APIMTIS 18CM, KRŪTIN..

8,00€

KALĖDINIS GOBTUVAS SU APYKAKLE DIDESNIAM  ŠUNIUI "EGLUTĖ" KALĖDINIS GOBTUVAS SU APYKAKLE DIDESNIAM  ŠUNIUI "EGLUTĖ"

MINKŠTAS, VELIŪRINĖS MEDŽIAGYTĖS  KALĖDINIS GOBTUVAS , LABAI TAMRUS.TIKS IR DIDELIEMS ŠUNIMSDYDIS S (44CM GALVOS APIMČIAI)DYDIS M (53CM GALVOS AP..

10,00€

KALĖDINIS MEGZTUKAS STAMBESNIO SUDĖJIMO ŠUNIUKUI (PILKAS) KALĖDINIS MEGZTUKAS STAMBESNIO SUDĖJIMO ŠUNIUKUI (PILKAS)

ŠUNIUKO MEGZTUKAS KALĖDOMS, MINKŠTAS, STORAS, TAMPRUS, SU KALĖDŲ SENELIŲ IR ELNIŲ ORNAMENTAIS. GERIAUSIAI TINKA STAMBESNIO SUDĖJIMO ŠUNIUKAMS (M i..

14,00€

KALĖDINIS MEGZTUKAS STAMBESNIO SUDĖJIMO ŠUNIUKUI (RAUDONAS) KALĖDINIS MEGZTUKAS STAMBESNIO SUDĖJIMO ŠUNIUKUI (RAUDONAS)

ŠUNIUKO MEGZTUKAS KALĖDOMS, MINKŠTAS, STORAS, SU KALĖDŲ SENELIŲ ORNAMENTAIS GERIAUSIAI TINKA STAMBESNIO SUDĖJIMO ŠUNIUKAMS (M ilgis 30cm, kaklo ap..

14,00€

KALĖDINIS PALTUKAS - SUKNYTĖ ŠUNYTEI KALĖDINIS PALTUKAS - SUKNYTĖ ŠUNYTEI

ŠILTAS, MINKŠTUTIS PALTUKAS - SUKNYTĖ ŠUNYTEI, UŽSISEGA SPAUDĖMIS BE GOBTUVO, APYKAKLĖ SU KAILIUKU, NĖRA STORAS (S ilgis 23cm, kaklo apimtis 24cm,..

9,00€

-30%
KALĖDINIS PALTUKAS ŠUNIUKUI (1) KALĖDINIS PALTUKAS ŠUNIUKUI (1)

LABAI ŠILTAS, MINKŠTUTIS PALTUKAS ŠUNIUKUI, UŽSISEGA SPAUDĖMIS VIDUJE - SLYDUS PAMUŠALIUKAS (XS ilgis 23cm, kaklo apimtis 26cm, krūtinės apimtis 3..

6,30€ 9,00€

KALĖDINIS PALTUKAS ŠUNIUKUI + PAVADĖLIS KALĖDINIS PALTUKAS ŠUNIUKUI + PAVADĖLIS

NUOTAIKINGAS  MEDŽIAGINIS ŠUNS PALTUKAS SU ELNIUKO VEIDUKO APLIKACIJAMINKŠTUTIS, NESTORAS, BET ŠILTAS, UŽSEGAMASYRA KILPUTĖ PAVADĖLIUI, TAIP PAT ..

17,00€

KARNAVALINĖ KEPURĖ ŠUNIUKUI "AVYTĖ" KARNAVALINĖ KEPURĖ ŠUNIUKUI "AVYTĖ"

KARNAVALINĖ KEPURĖ ŠUNIUKUI SU AVYTĖS RAGIUKAIS, AUSYTĖMISUŽSEGAMA LIPDUKU, YRA 2 DYDŽIAIS - TARPAS TARP AUSŲ 8-12CM, TIKS 4-8 KG ŠUNIUIM - TARPAS TAR..

7,00€

Rodoma nuo 1 iki 30 iš 82 (viso puslapių - 3)