asdasdsa

Paieška
0
Krepšelis

PREKĖS SU DEFEKTU PIGIAU

DIDELIO ŠUNS ŠILTAS DŽEMPERIS SU GOBTUVU, VIDUJE SU PŪKELIU - su gamykliniu brokuPilvo pusėje  - audinio brokas (žiūrėkite 2 ir 3 nuotraukose)Dyd..

7,00€

DŽEMPERIS DIDESNIAM ŠUNIUI "BOSAS"- SU DEFEKTU  8XL DŽEMPERIS DIDESNIAM ŠUNIUI "BOSAS"- SU DEFEKTU  8XL

DIDESNIO ŠUNS  DŽEMPERIS SU GOBTUVU, NEUŽSEGAMAS - SU GAMYKLINIU BROKU8XL DYDIS - ANT RANKOVĖS - 2 BROKINIAI LIPDUKAI MINKŠTA, TAMPRI MEDŽIAGYTĖ..

8,00€

DŽEMPERIS DIDESNIAM ŠUNIUI "PRINCESĖ" (RAUDONAS) - SU DEFEKTU 4XL IR 8XL DŽEMPERIS DIDESNIAM ŠUNIUI "PRINCESĖ" (RAUDONAS) - SU DEFEKTU 4XL IR 8XL

DIDESNIO ŠUNS  DŽEMPERIS SU GOBTUVU, NEUŽSEGAMAS - SU GAMYKLINIU BROKU4XL DYDIS - ANT RANKOVĖS - BROKINIS LIPDUKAS8XL DYDIS - NUGAROS PUSĖJE, APA..

8,00€

RUDENINIS KOMBINEZONAS ŠUNIUKUI SIAURESNIS (RAUDONAS) - SU DEFEKTU RUDENINIS KOMBINEZONAS ŠUNIUKUI SIAURESNIS (RAUDONAS) - SU DEFEKTU

GAMYBINIS BROKAS - RAUDONA SPALVA SUBĖGUSI Į  VIDUJE BALTĄ KAILIUKĄ SIAURESNIO STILIAUS RUDENINIS, NEPERŠLAMPANTIS ŠUNIUKO KOMBINEZONAS MINK..

7,00€

Naujiena
ŠILTA SUKNYTĖ ŠUNYTEI "MERGAITĖ" - SU DEFEKTU ŠILTA SUKNYTĖ ŠUNYTEI "MERGAITĖ" - SU DEFEKTU

ŠILTA ŠUNIUKO SUKNYĖ, MINKŠTUTĖ, STOROS MEDŽIAGOS, VIDUJE SU KAILIUKUNEUŽSEGAMANEŽYMUS DEFEKTAS - VIENAS SUKNELĖS ŠONAS IR RANKOVĖ ŠIEK TIEK PABLUKĘ N..

7,00€

Naujiena
ŽIEMINIS KOMBINEZONAS ŠUNIUKUI "SUPER" (MĖLYNAS) - SU DEFEKTU ŽIEMINIS KOMBINEZONAS ŠUNIUKUI "SUPER" (MĖLYNAS) - SU DEFEKTU

GAMYKLINIS BROKAS - PRASIŪTA SIŪLĖ. LENGVAI SUTVARKOMA. ŽIŪRĖKITE NUOTRAUKOJE ŽIEMINIS, NEPERŠLAMPANTIS ŠUNIUKO KOMBINEZONAS BE GOBTUVO, SU ATŠVAITIN..

15,00€

GAMYBINIS BROKAS - NUGAROS PUSĖJE, PRIE APYKAKLĖS PRASIŪTA SIŪLĖ (LENGAVAI SUTVARKOMA) ŽIŪRĖKITE NUOTRAUKOSESTORAS, LABAI ŠILTAS, ILGESNĖMIS KOJOMIS Š..

15,00€

GAMYKLINIS BROKAS - PILVO PUSĖJE IR ŠONE SUBĖGUSI JUODA SPALVA ( spalva subėgusi per visą pilvą)NEPERŠLAMPANTIS ŽIEMINIS STORAS, PŪSTAS KOMBINEZONASGO..

7,00€

Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (viso puslapių - 1)