asdasdsa

PREKĖS SU DEFEKTU PIGIAU

KOMBINEZONAS ŠUNIUKUI SU PETNEŠOMIS (MĖLYNAS) - 3XL SU DEFEKTU KOMBINEZONAS ŠUNIUKUI SU PETNEŠOMIS (MĖLYNAS) - 3XL SU DEFEKTU

GAMYKLINIS BROKAS - ĮDRĖKSTA MEDŽIAGA NUGAROS PUSĖJE KELIOSE VIETOSE NEPERŠLAMPANTIS , TRUPUTĮ  PAŠILTINTAS ŠUNS KOMBINEZONAS SU SLY..

16,00€

LIEMENĖ - STRIUKĖ STAMBESNIO SUDĖJIMO ŠUNIUI (RAUSVAI ALYVINĖ) - SU DEFEKTU (L) LIEMENĖ - STRIUKĖ STAMBESNIO SUDĖJIMO ŠUNIUI (RAUSVAI ALYVINĖ) - SU DEFEKTU (L)

GAMYKLINIS DEFEKTAS - 0,5CM DYDŽIO DĖMELĖ NUGAROS PUSĖJEDYDIS - LPAŠILTINTA  LIEMENĖ- STRIUKĖ ŠUNIUI .NESTORA, GERIAUSIAI TIKS PAVASARIUI, RUDENI..

8,00€

LIEMENĖ - STRIUKĖ ŠUNIUI "DADA" (ŽALIA) - VILKĖTA LIEMENĖ - STRIUKĖ ŠUNIUI "DADA" (ŽALIA) - VILKĖTA

VILKĖTA KELETĄ KARTŲ IR IŠSKALBTA. PUIKIOS BŪKLĖS, TIK TRUPUTĮ PASIBURBULIAVĘS PAMUŠALAS IR APVADO JUOSTELĖPAŠILTINTA LIEMENĖ- STRIUKĖ ŠUNIUI , NEPERŠ..

7,00€

LIEMENĖ VIDUTINIAM IR DIDESNIAM ŠUNIUI "FLYSINĖ" (PILKA) - SU DEFEKTU 5XL LIEMENĖ VIDUTINIAM IR DIDESNIAM ŠUNIUI "FLYSINĖ" (PILKA) - SU DEFEKTU 5XL

GAMYKLINIS BROKAS- LIPNIOS JUOSTELĖS YRA TIK VIENOJE PUSĖJE, NĖRA KAIP UŽSEGTI.REIKĖTŲ PRISISIŪTI KITĄ LIPDUKO DALĮ ARBA PADARYTI KITOKĮ UŽSEGIMĄDYDIS..

10,00€

LIETPALTIS - KOMBINEZONAS DIDELIAM ŠUNIUI SU ATŠVAITAIS (RAUDONAS) SU DEFEKTU (3XL) LIETPALTIS - KOMBINEZONAS DIDELIAM ŠUNIUI SU ATŠVAITAIS (RAUDONAS) SU DEFEKTU (3XL)

GAMYKLINIS BROKAS - PRADRĖKSTAS VIRŠUTINIS AUDINIO SLUOKSNIS  GALINĖS KOJOS VIDINĖJE PUSĖJEŠUNS KOMBINEZONAS NUO LIETAUS, SU ATŠVAITAIS, BE PAMUŠ..

7,00€

Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (viso puslapių - 1)