asdasdsa

PREKĖS SU DEFEKTU PIGIAU

KOMBINEZONAS ŠUNIUKUI SU PETNEŠOMIS (MĖLYNAS) - 3XL SU DEFEKTU KOMBINEZONAS ŠUNIUKUI SU PETNEŠOMIS (MĖLYNAS) - 3XL SU DEFEKTU

GAMYKLINIS BROKAS - ĮDRĖKSTA MEDŽIAGA NUGAROS PUSĖJE KELIOSE VIETOSE NEPERŠLAMPANTIS , TRUPUTĮ  PAŠILTINTAS ŠUNS KOMBINEZONAS SU SLY..

13,00€

PAŠILTINTA STRIUKĖ ŠUNIUI SU KILPUTE - SU DEFEKTU (3XL) PAŠILTINTA STRIUKĖ ŠUNIUI SU KILPUTE - SU DEFEKTU (3XL)

GAMYKLINIS DEFEKTAS - IŠRYŠKUSI MEDŽIAGA PER SIŪLĘ ŠONE BEI  PRASIŪTA SIŪLĖ RANKOVĖJE(ŽIŪRĖKITE NUOTRAUKOSE)DYDIS - 3XL ŠUNS STRIUKĖ SU RUSVOS ,..

8,00€

RUDENINIS - ŽIEMINIS KOMBINEZONAS ŠUNIUKUI SU SLYDŽIU PAMUŠALU (ORANŽINIS) (SU DEFEKTU) RUDENINIS - ŽIEMINIS KOMBINEZONAS ŠUNIUKUI SU SLYDŽIU PAMUŠALU (ORANŽINIS) (SU DEFEKTU)

GAMYKLINIS BROKAS - SULŪŽUSI SPAUDĖ, KURI PRISEGA GOBTUVĄ (ŽIŪRĖKITE NUOTRAUKĄ) ŠUNIUKO KOMBINEZONAS ILGESNĖMIS GALINĖMIS KOJYTĖMIS, SU GOBTUVUMINKŠTU..

10,00€

RUDENINIS - ŽIEMINIS KOMBINEZONAS ŠUNIUKUI SU SLYDŽIU PAMUŠALU (ROŽINIS) (SU DEFEKTU) RUDENINIS - ŽIEMINIS KOMBINEZONAS ŠUNIUKUI SU SLYDŽIU PAMUŠALU (ROŽINIS) (SU DEFEKTU)

GAMYKLINIS BROKAS - SULŪŽUSI SPAUDĖ, KURI PRISEGA GOBTUVĄ (ŽIŪRĖKITE NUOTRAUKĄ)ŠUNIUKO KOMBINEZONAS ILGESNĖMIS GALINĖMIS KOJYTĖMIS, SU GOBTUVUMINKŠTUT..

10,00€

ŠUNS PLAUKIMO LIEMENĖ (KAMUFLIAŽAS) - DĖVĖTA 2XL ŠUNS PLAUKIMO LIEMENĖ (KAMUFLIAŽAS) - DĖVĖTA 2XL

DĖVĖTA , GEROS BŪKLĖS ŠUNS PLAUKIMO LIEMENĖ, DYDIS 2XLPRIE SIŪLĖS IŠPLYŠUSI MEDŽIAGA, GALIMA SUSISIŪTI ARBA TAIP DĖVĖTI, NES SUSEGUS, NESIMATOPLAUKIMO..

8,00€

ŽIEMINIS KOMBINEZONAS ŠUNIUKUI "SUPER" (MĖLYNAS) - SU DEFEKTU (S) ŽIEMINIS KOMBINEZONAS ŠUNIUKUI "SUPER" (MĖLYNAS) - SU DEFEKTU (S)

GAMYKLINIS BROKAS - NĖRA VIRŠUTINĖS SPAUDĖS ŽIEMINIS, NEPERŠLAMPANTIS ŠUNIUKO KOMBINEZONAS BE GOBTUVO, SU ATŠVAITINĖMIS JUOSTOMIS MINKŠTUTIS, ..

5,00€

Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (viso puslapių - 1)